,  godzina
 
O nas Nasze certyfikaty
O firmie
Oferta
Cennik
Formularz zlecenia
Katalog
Linki do stron ze sterownikami
Kontakt

Witamy!

    Jeżeli trafiłeœ na naszš stronę, jesteœ zapewne osobš odpowiedzialnš za to, aby sprzęt komputerowy w Twojej firmie działał bez zarzutów, ale nadeszła jednak chwila kiedy coœ poszło nie tak i potrzebujesz pomocy. Dobrze trafiłeœ! Od 2001 firma INFOSERWIS prowadzi dzia³alnoœæ , zdobyła zaufanie wielu klientów. Ludzie pracujšcy na jej sukces istniejš w branży IT nie od dziœ, a ich doœwiadczenie i wieloletnia praktyka pomogš Ci rozwišzać niejeden problem. Codziennie podejmujemy nowe wyzwania, które wieńczone sukcesem systematycznie powiększajš grono naszych klientów.

    A teraz trochę konkretów. Do naszych codziennych obowišzków należy naprawa drukarek takich firm jak Hewlett Packard , Oki, Seiko (dawniej Seikosha) , Kyocera , Epson Canon  itd. wszystkich typów (igłowych, atramentowych, laserowych itp.),  Zajmujemy się również naprawš drukarek wielkoformatowych firmy Hewlett Packard (seria DesignJet), monitorów, UPS’ów i oczywiœcie komputerów. Posiadamy autoryzację na naprawę komputerów ADAX. Prowadzimy także sprzedaż sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

    Mamy szczer± nadziejê Drogi Czytelniku, ¿e po przeczytaniu tego listu zadzwonisz do nas, a w nied³ugim czasie bêdziemy mogli mówiæ o Tobie - Drogi Kliencie.Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy.

INFOSERWIS
-= O firmie ::  Oferta ::  Cennik ::  Zlecenie =-
-= Poradnik ::  Linki ::  Kontakt =-
  -= Strona główna =-